Restauracja

18 Kwi

 

Restauracja Jasminum powstała z połączenia miłości do dobrej kuchni i pasji tworzenia specjałów zachwycających podniebienia. Naszym priorytetem jest wykorzystanie najświeższych produktów oraz sezonowych smakołyków wysokiej jakości, dzięki którym w naszej kuchni nigdy nie gości nuda.

Menu restauracji jest krótkie i systematycznie się zmienia, a nasz Szef Kuchni dba o ciekawy wybór dla każdego Gościa. Dla najmłodszych kuchnia z przyjemnością przygotuje potrawy ze świeżych produktów wedle indywidualnego życzenia. Uzupełnieniem karty dań są pyszne desery, o które koniecznie zapytaj kelnera!

Restauracja wyposażona jest w bar, w którym doświadczeni barmani serwują bajeczne drinki, pyszną kawę i dbają o najlepszy humor. Wiosną i latem zapraszamy także do ogrodu, w którym raczyć się można specjałami z grilla oraz kuflem orzeźwiającego piwa.

Zespół naszej restauracji zajmuje się również obsługą gastronomiczną i kelnerską wesel i innych imprez okolicznościowych organizowanych w Siedlisku Jasminum. Chętnie przyjmiemy również propozycje cateringu poza naszą siedzibą. Dzięki rozbudowanemu zapleczu cateringowemu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę imprez z praktycznie nieograniczoną ilością gości.

Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 - 22:00.

 

 

Super User

The concept was born by native New Yorkers Alex Wilmot and James Cruickshank, along with Larry Kramer and Craig Koenig, whose vision was to provide the neighborhood with delicious comfort food in a cozy, intimate setting.